Rozkład jazdy dla linii 2
(Soboty)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Bącza Kunina - pętla)

1 2
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 15:10
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 15:12
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 15:13
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 15:15
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 15:17
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 15:19
179874 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 15:22
179879 Nawojowska - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 05:38 15:23
179877 Nawojowska - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 15:25
179875 Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 15:27
179872 Nawojowska - Zawada Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 15:28
179870 Nawojowska - Zawada Podlipie Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 15:29
179590 Nawojowa - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 05:44 15:30
Strefa biletowa I
179586 Nawojowa - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 15:32
179570 Nawojowa Podkamienne Widok Wyeksportuj do PDF 15:33
179584 Nawojowa Podkamienne - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 15:34
179582 Nawojowa Podkamienne - Potok Widok Wyeksportuj do PDF 15:36
179579 Żeleźnikowa Mała Widok Wyeksportuj do PDF 15:37
179578 Nawojowa - Urząd Gminy Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 15:41
179576 Nawojowa - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:47 15:43
179574 Nawojowa - wyciąg Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 15:44
179572 Bącza Kunina Widok Wyeksportuj do PDF 05:49 15:45
179569 Bącza Kunina - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 15:47
Numer brygady 1 2
23 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 15:10
23 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 15:12
23 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 15:13
23 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 15:15
23 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 15:17
23 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 05:35 15:19
23 00601 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 05:37 15:22
23 00611 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Graniczna 05:38 15:23
23 00621 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Grunwaldzka 05:39 15:25
23 00631 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna 05:40 15:27
23 00641 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szkoła 05:41 15:28
23 00651 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Podlipie 05:43 15:29
23 30011 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Skrzyżowanie 05:44 15:30
Strefa biletowa I
23 30021 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Szkoła 15:32
23 30031 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne 15:33
23 30041 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne - Sklep 15:34
23 30051 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne - Potok 15:36
23 30061 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała 15:37
23 30141 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Urząd Gminy 05:45 15:41
23 30151 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Kościół 05:47 15:43
23 30161 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - wyciąg 05:48 15:44
23 30171 Widok Wyeksportuj do PDF Bącza Kunina 05:49 15:45
23 30182 Widok Wyeksportuj do PDF Bącza Kunina - pętla 05:50 15:47

Komentarze :

  • - W okresie zimowym, w momencie wystąpienia złych warunków drogowych przystanek nieczynny.



Kierunek: z powrotem (Bącza Kunina - pętla -> Rynek)

1 2
Strefa biletowa I
179569 Bącza Kunina - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 15:55
179571 Bącza Kunina Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 15:57
179573 Nawojowa - wyciąg Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 15:58
179575 Nawojowa - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 16:00
179577 Nawojowa - Urząd Gminy Widok Wyeksportuj do PDF 06:11 16:01
Strefa biletowa 0
179589 Nawojowa - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 16:03
179869 Nawojowska - Zawada Podlipie Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 16:04
179871 Nawojowska - Zawada Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 16:05
179873 Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 16:07
179876 Nawojowska - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 16:09
179878 Nawojowska - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 16:10
179880 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 16:11
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 16:13
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:26 16:14
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 16:15
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 16:17
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 16:19
Numer brygady 1 2
Strefa biletowa I
18 30182 Widok Wyeksportuj do PDF Bącza Kunina - pętla 06:05 15:55
18 30172 Widok Wyeksportuj do PDF Bącza Kunina 06:07 15:57
18 30162 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - wyciąg 06:08 15:58
18 30152 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Kościół 06:10 16:00
18 30142 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Urząd Gminy 06:11 16:01
Strefa biletowa 0
18 30012 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Skrzyżowanie 06:13 16:03
18 00652 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Podlipie 06:15 16:04
18 00642 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szkoła 06:16 16:05
18 00632 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna 06:18 16:07
18 00622 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Grunwaldzka 06:20 16:09
18 00612 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Graniczna 06:21 16:10
18 00602 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 06:22 16:11
18 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 06:24 16:13
18 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy
18 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:26 16:14
18 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:27 16:15
18 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:29 16:17
18 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:31 16:19

Komentarze :

  • - W okresie zimowym, w momencie wystąpienia złych warunków drogowych przystanek nieczynny.