15.12.2016
Stacja Paliw Ekodiesel

Ekodiesel to przyjazny dla środowiska olej napędowy, który wyróżnia się siedmiokrotnie niższą zawartością siarki (0,005%) niż wymagane jest to w krajach UE. Stosując Ekodiesel użytkownicy pojazdów przyczynią się do ograniczenia emisji siarki w spalinach samochodowych. Paliwo to charakteryzuje się również wyższym wskaźnikiem jakości spalania, gwarantuje łatwiejszy zimny rozruch i wydajniejszą eksploatację samochodu poprzez podniesienie liczby cetanowej, która odpowiada za właściwości przeciwstukowe. Powyższe parametry wystawiają naszemu olejowi napędowemu świadectwo najwyższej jakości i gwarantują niezawodność eksploatacji.

Ekodisel podobnie jak inne paliwa PKN ORLEN SA wyposażony jest w pakiet biocydów, zabezpieczających paliwa przed skażeniem mikrobiologicznym, które utrudnia eksploatację silników.

Oferowany przez nas olej napędowy występuje w trzech odmianach: letniej, przejściowej i zimowej, co pozwala na jego stosowanie w naszej strefie klimatycznej przez cały rok, nawet przy spadku temperatury w czasie zimy do -27 stopni.

 

Stacja paliw dla klientów indywidualnych jest czynna:

Poniedziałek – piątek

7.00 – 18.00

 

 

 

Sobota

7.00 – 14.00

 

Uwaga!

Dla podmiotów gospodarczych, które podpiszą stosowne umowy sprzedaż paliwa odbywa się wg cen hurtowych stosowanych przez PKN ORLEN SA (zgodnie z oficjalną ceną sprzedaży hurtowej PKN ORLEN SA). Ponadto istnieje możliwość tankowania pojazdów przez całą dobę przy użyciu elektronicznych kart do tankowania – szczegóły pod nr tel. 18 473 68 73.

Udostępnij: