Rozkład jazdy

Stacja paliw

              4,52 PLN

 

Zobacz dlaczego warto u nas tankować

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Sprawdź czy zdasz

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Nowym Sączu  pozyskało środki unijne na wymianę taboru i uatrakcyjnienie oferty dla pasażerów. 15 stycznia 2013r. Zarząd Spółki podpisał umowę na dofinansowanie projektu w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego pod nazwą „Wymiana taboru autobusowego z wyposażeniem w elementy inteligentnych systemów transportowych”. Kwota dofinansowania wyniosła ponad 5,6 mln zł, przy całkowitej wartości projektu – 9,9 mln zł.

 W dniu 25 kwietnia 2013r. roku Zarząd MPK Sp. z o.o. podpisał Umowę na dostawę 10 fabrycznie nowych autobusów 12 metrowych z firmą Lider Trading Sp. z o.o. w Warszawie Oddział w Łańcucie. Dostawca autobusów został wyłoniony w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego.

 

SOLBUS typ: SM12, model: SOLBUS SM12DC23.05-04 to nowoczesny autobus miejski przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych, o zmniejszonej emisji zanieczyszczeń. Przeznaczony do obsługi tras o zwiększonych potokach pasażerskich. Obniżona na całej powierzchni pojazdu podłoga jest dostępna dla pasażerów z wszystkich drzwi autobusu. Przestronne, komfortowe wnętrze zapewnia wygodny przewóz 116 osób w tym 28 na miejscach siedzących. Silnik połączony z automatyczną skrzynią biegów spełnia najnowszą, najostrzejszą normę czystości spalin Euro 5. Jeden z autobusów wyposażony jest w system zliczania potoków pasażerskich, co w przyszłości pomoże w zoptymalizowaniu rozkładu jazdy. Wszystkie autobusy wyposażone są w system cyfrowego monitoringu wizyjnego. Składa się on z kamer śledzących obraz wnętrza pojazdu,
oraz pozwala na obserwację drogi przed pojazdem. Pojazdy mają zainstalowane kasowniki dwufunkcyjne, które umożliwiają pasażerom kasowanie biletów papierowych, jak również obsługę karty miejskiej.

 

 

Najczęściej czytane

Nowosądecka Karta Rodzinna

Nowosądecka Karta Seniora

Stowarzyszenia