Rozkład jazdy

Stacja paliw

              4,52 PLN

 

Zobacz dlaczego warto u nas tankować

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Sprawdź czy zdasz

23.03.2017r.

Od 1 kwietnia Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Nowym Sączu rozszerzy swoją działalność o dodatkowe kursy. Przywrócone zostaną linie 33 i 34. Rozbudowa sieci jest związana z wnioskami mieszkańców osiedla Helena. Linie obsługiwać będą również gminę Podegrodzie.

Spółka od dawna planowała zwiększenie liczby kursów po południowej stronie osiedla Helena, którego mieszkańcy wielokrotnie wnioskowali o zapewnienie lepszej obsługi komunikacyjnej z centrum Nowego Sącza. Rozwiązaniem jest rozbudowa sieci o linie 33 do Olszany i 34 do Mokrej Wsi przebiegające przez Podegrodzie. Na skutek wprowadzonych linii kursujących ul. Papieską, spółka gwarantuje jeszcze lepszą obsługę mieszkańcom Nowego Sącza, z korzyścią również dla mieszkańców gminy Podegrodzie.
Przywrócone linie obsługiwać będą 19 kursów w dni robocze. Dodatkowo spółka zagwarantuje klientom przejazdy w soboty, niedziele i święta.

Ceny biletów wg taryfy biletowej: z Nowego Sącza do Podegrodzia obowiązuje 1 strefa, natomiast do Naszacowic, Olszanki, Olszany i Mokrej Wsi obowiązuje 2 strefa. W sprzedaży oferujemy również bilety okresowe.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług przewozowych.

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Najczęściej czytane

Nowosądecka Karta Rodzinna

Nowosądecka Karta Seniora

Stowarzyszenia